Партнерство з ТОВ «Моквинська паперова фабрика».

ТМ «Чудо-Нива» має чимало партнерів, з якими успішно співпрацює для задоволення потреб своїх постійних клієнтів. Наше партнерство з різними торговими марками дає можливість купувати вам продукцію за доступними цінами, при цьому зберігається якість товарів та можливість їх придбати в одному місці, що є дуже зручним для покупців. Ми обираємо найкращих, щоб ви були задоволені нашою працею.

Одним із таких партнерів являється ТОВ «Моквинська паперова фабрика». Це підприємство займається паперовою промисловістю та має позаду чималий багаторічний досвід. З 2012 року відбулося відбудування та оновлення обладнання, що дало в подальшому збільшення власної конкурентоспроможності на території України. Вона займається виробництвом паперової продукції, яка має декілька видів.

Партнерство з ТОВ «Моквинська паперова фабрика».

Сюди входять:

  • обгортковий папір від марок;
  • папір для гофрування;
  • основа для парафінування марок;
  • хорка – це папір для утримання та проживання птахів.

Окремо варто виділити ті види паперу, що використовуються для санітарно – гігієнічної мети:

  • туалетний папір;
  • паперові рушники;
  • паперові рушники типу Z-Z.

Великий асортимент продукції та її широке застосування у різних видах діяльності дозволяє кожному з нас знайти свій власний оптимальний вид продукту, оцінивши його якість та помірну ціну у порівнянні з продукцією інших торгових марок.

Варто зазначити, що особливістю ТОВ «Моквинська паперова фабрика» є те, що вся продукції виготовляється з макулатури, що в свою чергу дозволяє зберігати природні ресурси України. Підприємство дивиться у майбутнє, знаючи, що запаси ресурсів не є довговічними і не можуть самооновлюватися. Тому запорукою успіху для МПФ є турботливе ставлення до природи та своїх покупців, що вони дуже вдало змогли поєднати у своїй діяльності.

Ми віримо, що дбайливе ставлення до клієнтів має бути прерогативою у плідній праці кожного з підприємств. Тому, ми постійно вдосконалюємо свій підхід до кожного з вас, аби ви могли купувати якісну продукцію за чесними цінами. Як підтвердження того, ми маємо багаторічний досвід та прозору репутацію.

Купуючи продукцію від ТМ «Чудо-Нива» та ТОВ «Моквинська паперова фабрика», ви можете бути впевнені у їхній якості.

Попередній запис
Співпраця ТМ «Чудо-Нива» з ТМ «Масляна»
Наступний запис
Торговий партнер ТМ «Кристал»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню