Співпраця ТМ «Чудо-Нива» з ТМ «Масляна»

Шановні клієнти! Ми постійно вдосконалюємо реалізацію  продукції та співпрацю з іншими торговими марками. «Чудо-Нива» ще з 1999 року зарекомендувала себе як успішне підприємство з фасування та продажу різних сипучих видів продуктів харчування.

Співпраця ТМ «Чудо-Нива» з ТМ «Масляна»

Наша плідна та сумлінна праця спрямована для задоволення потреб постійних клієнтів. Тому ми постійно  вивчаємо продукцію та якість роботи різних торгових марок та відбираємо кращі з кращих для подальшої співпраці. Однією з таких стала ТМ «Масляна». Вона вважається представником з небагатьох лідерів на ринку фасованих соняшникових олій України. Сучасні технології виробництва ТМ «Масляна» лише посилюють її конкурентоспроможність. Зручним для покупців є те, що соняшникова олія( як рафінована та і нерафінована) фасується у пляшки, різні за об’ємом. Об’єм пляшки може становити від 0,7 л до 5л. Спільним для таких пляшок є зручність у користуванні за рахунок зручних виїмок, які виключають ковзання пляшки у руці.

Варто зазначити, що пріоритетом діяльності ТМ «Масляна» є висока якість та натуральність продукту. Це і стало пусковим механізмом для нашої співпраці. Адже ми завжди ставимо на перше місце якість власного продукту, такого ж вимагаємо і від інших підприємств.

ТМ «Масляна» постійно збільшує обсяг свого виробництва, що говорить про гарний попит даної продукції серед покупців. Більшість з них задоволені продукцією ТМ «Масляна» та залишають позитивні відгуки, у яких відзначають зручність у користуванні, бездоганну якість під час приготування їжі та помірні ціни порівняно з іншими торговими марками.

Варто зазначити, що олія ТМ «Масляна» – одна з небагатьох, котра адаптована для використання у приготуванні різних видів їжі. Погодьтесь, що іноді ми не можемо підібрати олію по консистенції та запаху, яка б підійшла одночасно і для випічки, і для смаження. З олією цієї марки справжні господині можуть бути спокійними – вона ідеально підійде для втілення всіх ваших кулінарних задумок: чи то для приготування десертів, чи для заправки салатів, ця олія допоможе вам приготувати справжню смакоту.

Шановні наші покупці! Вибирайте якісну продукцію для харчування, не заощаджуйте на власному здоров’ї. Обирайте продукцію ТМ «ЧУДО-НИВА» та ТМ «МАСЛЯНА» і ви зрозумієте, чим наша якісна продукція відрізняється від продукції інших торгових марок.

Наступний запис
Партнерство з ТОВ «Моквинська паперова фабрика».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню