Торговий партнер ТМ «Чудо-Нива» – ТМ «ВІЛІС»

ТМ «ВІЛІС»

Шановні клієнти! У цій статті ми хочемо представити вам торгового партнера ТМ «Чудо-Нива» – «ВІЛІС» та  ознайомити вас з асортиментом їхньої продукції.

Отже, чому розпочалась співпраця саме з ТМ«ВІЛІС»?

Торговий партнер ТМ «Чудо-Нива» – ТМ «ВІЛІС»

Кожен із працівників «Чудо-Нива» складає невелику ланку у загальному механізмі нашого колективу. Працівники щодня відстежують попит на продукцію інших торгових марок серед споживачів, оцінюють якість їхньої роботи та обирають найкращих для подальшої співпраці. Це все виконується задля вашого задоволення. Ми працюємо для того, щоб ви відчули на собі наше піклування про вас. Ми чітко усвідомлюємо, яку відповідальність несемо перед вами.

Наша партнерство з багатьма торговими марками, зокрема і ТМ «ВІЛІС», спрямоване на те, щоб ви могли купувати якісну продукцію за вигідними цінами.

«ВІЛІС» – це  підприємство-виробник макаронних виробів та плодоовочевої консервації під торгівельною маркою «ВІЛІС». Торгова марка бере свій початок ще з 1996 року. Саме тоді розпочинав свою підприємницьку діяльність  засновник – генеральний директор підприємства Жабчик Віктор Федорович, який і на сьогоднішній день очолює це потужне підприємство. Власні виробничі потужності досить великі, адже вони дозволяють виготовити 5 тис. т макаронних виробів та 2,5 тис. т повидла на рік. Ці показники є надзвичайно важливими, оскільки вони дають змогу успішно конкурувати з іншими торговими марками на території України.

Купувати продукти харчування ТМ «ВІЛІС» вигідно

Завдяки своїй ціновій політиці і високому попиту продукції серед населення часто проводяться різноманітні акції , які полягають у зниженні цін задля зацікавлення ще більшої кількості покупців. Це надзвичайно вигідно ,адже за складом та якістю продукція ТМ «ВІЛІС» не відрізняється від відомих виробників, вартість яких значно більша.

Продукція ТМ«ВІЛІС» представлена:

  • макаронами, які варіюють своєю масою та зовнішнім виглядом( від 1 кг до 20 кг);
  • спагетті для поціновувачів італійської кухні(450г, 600г, 700г);
  • повидлом, яке має великий асортимент смаків(вишня, полуниця, персик, малина та абрикос).

Це цікаво!

Повидло з давніх давен вважається смачним, ароматним та корисним десертом. Не всі солодощі є не шкідливими для нашого організму, однак це не відноситься до повидла, яке містить у своєму складі багато мінералів, клітковини, пектинів та бета-каротину, що так необхідно для щоденних потреб людини . Смакуйте улюбленим лакомством з насолодою, однак пам’ятайте, що зловживати ним не варто, адже у складі міститься чимало цукру.

Обираючи продукцію торгових марок «Чудо-Нива» та «ВІЛІС», ви обираєте найкращих!

Попередній запис
Торговий партнер ТМ «Кристал»
Наступний запис
Магазин «Чудо-Нива»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню