«Всяке насіння знає свій час» (с)

Як швидко та непомітно приходить осінь!.. Ще зовсім недавно ми тішилися прекрасними квітучими садами, які згодом стали прикрашені соковитими та смачними плодами, сонцем, проміння якого бавилося та гріло багряно-жовте стигле колосся пшениці та інших зернових культур. Так, осінь прокралась непомітно.

Але чи задумувалися Ви коли-небуть про те, наскільки благодатною є саме ця пора, пора урожаю, яким ми будемо ласувати цілий рік?!!

Ячмінь, який з легкістю можна купити у магазині у вигляді перлової каші чи ячної крупи, пшениця, з якої ми отримуємо пшеничну кашу або, додаємо у різноманітну випічку, – муку, зерна вівса, завдяки яким ми можемо насолоджуватися корисними сніданками – всі ці злакові культури вирощуються протягом весни та літа, а саме осінню ми маємо можливість їх споживати.

Благодатний час для врожаю, благодатний час і для нас!

Найважливішу справу зроблено – багатий та стиглий урожай зібрано. Тепер лишаються дрібниці, які є вирішальними. Адже від правильної обробки, фасування та дотримання умов зберігання залежить якість та термін зберігання вихідного продукту. Тому, ми хочемо розкрити Вам декілька секретів, як же саме відбувається процес фасування круп ТМ «Чудо- Нива».

Отже, ми не будемо вдаватися до класифікації та покрокової інструкції, однак ми хочемо надати Вам доступну інформацію щодо даного процесу, аби Ви розуміли: кожна наша дія чітко відповідає загальноприйнятим стандартам та
вимогам щодо технології пакування круп.

Для власне самого пакування ми використовуємо високонадійний поліетиленовий пакет, який є вологонепроникним, міцним, надійним та має низьку вагу. Ми маємо декілька видів пакувального імпортного обладнання, яке дозволяє використовувати їх під той чи інший продукт харчування. У нашому розпорядженні є декілька автоматизованих ліній з мультидозаторами та вертикальними упакованими автоматами, які підходять для фасування сипучих продуктів харчування. Також ми працюємо з лінією вакуумної запаковки продуктів.

Запаслива господиня – добра господиня!

Ще з давніх давен наші прадіди вирізнялися працелюбністю та запасливістю. Вони, як ніхто, дбали про свій врожай, бо знали, що від вдалого сіяння, догляду та збирання зернових культур залежав подальший врожай, який рахувався на вагу золота. Саме каші вважалися основою раціону! Жінки знали сотні рецептів, як смачно приготувати одну і ту ж кашу!

Традиції не повинні вщухати

Нині не потрібно робити запаси круп на цілий рік, адже вони цілком доступні для населення. Вибір торгових марок на прилавках просто вражає – але чи відповідає їхня красива упаковка якості?..

Ми пропонуємо Вам зупинити свій вибір саме на ТМ «Чудо-Нива» і купити якісні та смачні крупи без ризиків. Працюючи без упину, наша команда завжди пам’ятає: ситна та здорова їжа – це запорука здоров’я всієї родини!

Попередній запис
З Новим Роком та Різдвом Христовим, друзі!
Наступний запис
Запрошуємо в склад-магазин “ЧУДО-НИВА”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню