ТМ «Чудо- Нива» постійно розвивається в напрямку фасування, адже це дає нам можливість реалізувати ще більше якісної продукції українського виробництва. Годі переплачувати за чужоземні продукти харчування – краще підтримати вітчизняних виробників! Не так давно ТМ «Чудо-Нива» запустила автоматизовану лінію фасування макаронних виробів. Перед офіційнимпочатком використання лінії, вона працювала довгий час у тестовому режимі. Реалізація чергового проєкту дала можливість ТМ «Чудо-Нива» розширити асортимент продукції власного виробництва та збагатити прилавки Ваших улюбленим магазинів недорогими макаронами українського виробництва за доступною ціною. Відтепер можливість купити макаронні вироби дешево стала ще ближчою для кожного із Вас!

На сьогоднішній день сертифікацію якості пройшло і, власне, саме обладнання, і макароннні вироби, які можна купити під торговою маркою «Чудо-Нива». Наша успішна багаторічна праця на ринку збуту України дозволяє громадянам заощадливо наповнювати продуктові корзини та вживати якісну їжу без переплат. Наприклад, зовсім недавно в нашому асортименті з’явилися макарони вагою 2,7 кг. «Чому саме така вага фасування» – запитаєте Ви? Бо, як показує практика інших торгових марок, таке нестандартне фасування вигідне як поодиноким покупцям, так і нашим гуртовим партнерам.
При щоденному вжитку Ви не помітите відсутності 300 г, так як у інших фасування сягає 3кг, однак ця різниця у вазі суттєво знизила ціну такої пачки макаронів. До того ж, сама упаковка більш компактна, приваблива, а головне – наші макаронні вироби створені із сировини вищого ґатунку! З нами якісне харчування стало по кишені кожному. Термін зберігання протягом 24 місяців дуже вигідний для обох сторін: нам легше реалізовувати вироби протягом тривалого терміну, а Вам це дає можливість купити «із запасом» і не перейматися що продукція зіпсується.

Макарони в асортименті

ТМ «Чудо- Нива» постійно розвивається в напрямку фасування, адже це дає нам можливість реалізувати ще більше якісної продукції українського виробництва. Годі переплачувати за чужоземні продукти харчування – краще підтримати вітчизняних виробників! Не так давно ТМ «Чудо-Нива» запустила автоматизовану лінію фасування макаронних виробів. Перед офіційним початком використання лінії, вона працювала довгий час у тестовому режимі. Реалізація чергового проєкту дала можливість ТМ «Чудо-Нива» розширити асортимент продукції власного виробництва та збагатити прилавки Ваших улюбленим магазинів недорогими макаронами українського виробництва за доступною ціною. Відтепер можливість купити макаронні вироби дешево сталаще ближчою для кожного із Вас!

Ми пишаємося тим що в непростий для нашої країни час ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо підтримувати нашу ідею: найкраще – українське!

Постійні покупці нашої продукції вже давно помітили, що навіть наш целофан не рветься і не псується так швидко, як інші, а цукор дійсно солодкий на смак. Можливо для когось це дрібниця, однак, Ваші слова – це лише підтвердження того, що у нас якість превалює над бажанням виготовляти аби- що. Ми постійно вдосконалюємо та збільшуємо обсяг продукції власного
виробництва, адже нам важливо, щоб Ви мали можливість харчуватись якісно та недорого! Ми цінуємо якість в деталях. Тому, починаючи від пакетів для фасування сипучих та макаронних виробів і закінчуючи автоматизованими лініями, обираємо лише найкраще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню